събота, 20 юни 2026 г.

И ФИФА покрай Зеленски изкрейзи

 Зеленски изкрейзи покрай целия Запад. Сам си постави психодиагноза със заплахата към съседа си Беларус , че  му дава срок да спре да сътрудничи на Русия!? Същата тая Русия,която е съюзна държава на същия този Беларус!? Същият този Зеленски,който неуморно се бори да вкара целия свят в своята война срещу Путин!?Изисква приятелите на Путин да не го подкрепят!?

Същият този Зеленски, който заплаши и България с последици заради отказа ни да му  подаряваме военно оборудване.

Същият този Зеленски,на когото Полша му отне най-високото си държавно отличие- "Белия орел" ,заради официалното фашизиране на Украйна. Днешната Украйна, , възвеличаваща в героизъм колаборацията с нацистка Германия на доброволци за етническо прочистване през Втората световна война  ,избили стотици хиляди поляци.!?

Мисля, че започна политическото тричене на клинично неуравновесения Зеленски. Помня,че той заплашваше и Сърбия.И Унгария...Държи се като световен дерибей, въпреки , че проси помощи за собственото си дерибейство. По фамозен начин досега успяваше, ала собствените му спонсори почнаха да му опъват ушите. И въпреки това не озаптяват  лудостта си.

ЕС щял да му осигури 20 милиона дрона да удря руснаците в дълбочина. И какъв ще е резултатът? От Украйна няма са остане и помен. 

Кой го е еня?

Зеленски играе ва банк благодарение на мекушавостта и нерешителността на Путин. Това обаче няма как да продължи безкрай. Руското общество е нагорещено до експлоадиране срещу войнолюбивия ЕС на Зеленски. Отдавна европолитиката е ирационална. Стана и психопатична. Това газира Зеленски в тежки психоотклонения.Тоя се разпорежда га че е демиург на целия свят. Стана неудобен. Почти е стъпил на бесилото. Путин обаче го крепи със своята милозливост. И това не е нормално. 

Целият свят се ненормализира. На световното по футбол дават червен картон на футболист за това,че си закрил устата с ръка?! Било расизъм!? Боже,такъв терор над нормалнистта не е имало и по времето на Инквизицията. 

Не съм изненадан,че Зеленски е луд. Изненадан съм,че и ФИФА е луднала!? Дават ли си сметка тия ненормалници,че така толерират масовите изнасилвания от  мигранти,засега запазена марка само в Англия? Всеки който се защитава от насилие може да бъде обвинен в расизъм и да бъде  осъден без съд да е  жертва!?

Зеленски само потвърждава правилото- светът тотално изкрейзи...

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot. com

t.me/milenmilushev 

четвъртък, 18 юни 2026 г.

Европейският Близък Изток

 Истината е,че Радев за пореден  път прояви политическо мъжество. Отказът му да гласува    евросанкции срещу руския патриарх Кирил е манифестация  на достойнство. На здрав разум. Това са качества абсолютно непознати за Еврокомисията.  Българският премиер нанесе и много тежък идеологически удар на Урсулите. "Ние сме от едно православно семейство с народа на Русия"- каза той . И добави,че ще наложи вето на санкции,които увреждат българският интерес!?

Олеле....

Ужасът на Урсулите от проява на достойнство и здрав разум е дреболии пред кошмара от  националното свободолюбие!?

Радев е на прав път. Докъде ще стигне парадоксално зависи и от Путин. Ако руският лидер продължава със своята мекушавост и слабохарактерност , войната на Запада срещу Русия на територията на Украйна ще ескалира. Проточването й вече четири години не е в интерес на мира. В интерес на мира е бързият нокаут. Пълната капитулация на режима на Зеленски. Всичко друго е превръщането на Европа в подобие на  Близкия Изток. Войни,терор,разруха. 

Украйна и Молдова започват преговорен процес за присъединяване към ЕС. Европейският съюз се превръща във военен съюз, който се присъединява към война.! 

Не вярвам либералът Путин да се поучи от Иран на твърдост. Тъпо и упорито продължава да говори за  западни партньори и колеги. А същите тези назовавани от него "партньори и колеги" искат да го бесят на трибунал. !?

Мир ще има,ако причина за война няма или ако  войната е непоносимо вредна за този,който я води. Видяхме го в Иран.САЩ са многократно по-силни, ала блокирането на Ормузкия проток от персите спъна  американо-израелската мощ. 

Само бързата тотална победа на Русия ще може да спъне войната в Европа.Всичко друго е Близък Изток в Европа. Съдбата на Радев зависи и от това. Урсулите ще го разкостят,ако тяхната война продължи ...Мирът чрез ликвидирането на причината за войната в Украйна е шанс за възраждане на суверенна Европа чрез взаимоизгодно сътрудничество и с Русия. Реиндустриализация  е ключовата дума.

В момента Европа е заден двор на англосаксите , тотално зависима енергийно,военно, политически, с културно-демографска атрофия на хилядолетната си цивилизация. Родее се с Близкия Изток по всички показатели.Дори го надминава по деградация с ЛГБТ изврашенията, Зелената лудост и убийствената миграция...


Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot.com

t.me/milenmilushev

петък, 29 май 2026 г.

Защо украинската посланичка не е персона нон грата?

 Мамка му, имаме институционално признание от ЕК и от премиера Румен Радев,че сме набутани в еврозоната с измама-свръхдефицит, фалшифицирани данни!

Това е престъпление,дами и господа. Съставомерно деяние по НК. Отговорните лица и органи за това деяние следва да бъдат разследвани,обвинени и осъдени. Това се нарича Върховенство на закона.Престъплвние и наказание. 

Убийците на българския Лев,фалшифицирали данните, следва да бъдат разнищени от Антикорупционната комисия,която новата власт възкреси. Кой им е плащал на тия,как,колко, за да бъде осъществена измамата " влизане в еврозоната с фалшифицирани данни."

 Без референдум.

Без информиран избор на народа.

Престъпление след престъпление. Пренебрегването на референдумите е престъпление срещу правата на народа.Срещу народовластието,гарантирано от Конституцията.

Г-н Радев,казахте А,казахте Б, стигнете до Я! Няма кой друг. Вие имате властовия ресурс. Мястото на престъпниците е в затвора.Те да платят глобите по  свръхдефицита. Всички убийци на Лева. Измамниците.Фалшификаторите. Транснационалните мошеници. Те имат и съучастници в европейските институции.Кои са те?И те носят отговорност. ЕК беше сезирана от български експерти и организации за подготвяната и впоследствие осъществена измама.

Самият премиер Радев нарече този процес грабеж! Грабежът е престъпление,мамка му!...

Какво се чудите тогава  как така онзи нагъл украинец Олег Невзоров строи цял незаконен град край Варна. !? Неговата измама със 104 незаконни постройки и сечене на вековни дървета без разрешение в горска зона е дреболийка в сравнение с международните престъпници, натирили ни в еврозоната с измама. Цял народ пострада от двойното повишение на цените вследствие именно на разиграната измама. Апропо, Защо Невзоров още не е арестуван.? Защо няма още искане до Интерпол за задържането му,ако се крие нейде навън? Той е продал куп незаконни апартаменти на добросъвестни купувачи. Преки и косвени съучастници са му и днешният варненски кмет,и предишният, и украинската посланичка, лобирала за политически чадър за измамите му...Защо украинската посланичка все още не е персона нон грата?

Вън!...

Хора,осъзнавате ли в лапите на каква транснационална мафия сме всички ние?От ЕС,през Украйна,САЩ с военните им самолети ,неформално окупирали нашето гражданско летище в София,та до централните и местни управници на всички нива!...

Не блато.Пъкъл!

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot.com

t.me/milenmilushev 




вторник, 19 май 2026 г.

Продуктът Дара

 Безспорно Дара печели с талант,труд и помощ от когото трябва, но вече момичето от беден квартал на Варна не съществува. 

С победата си на "Евровизия" Дара стана  продукт. 

Инструмент за партийно-политическата пропаганда.При това на глобално ниво.Небългарската песен с небългарски език "Бангаранга" в момента умива   грозното лице на евроатлантизма.  Експлозията на този успех затули отвратителните лица на Урсулите.Затули гробовния морален облик на либерастията. В един момент на еуфория  смертелната паст на еврозоната доби поносими очертания. "Бангаранга"стопи ужаса от инфлацията. Погълна страха от войната. 

Ала посланието хич не е терапевтично. Посланието е геополитическо. Глобалният успех на българите,сугестират  ни Урсулите,  е възможен единствено чрез небългарското-чужд език, чужда музика,чужда култура...

Голямото поглъщане на националното чрез масовата култура на либерастията.

Това казва успехът на Дара на "Евровизия". 

"Евровизия"днес е мероприятие на ЕС. То трябва да манипулира тълпите в посока на унифициране, на заличаване на националното. На налагане на чуждото.На налагане на европартийното. Пороци...Дрога...Сатанизъм...Извратеност...

Още в мига на успеха на Дара почнаха да я употребяват партийно от цялото урсулско войнство,начело с ППДБ.Даже от Варна до София за посрещането на продукта Дара доприпка разследваният за корупция кмет Благомир Коцев. Появи се предложение певицата да става почетен гражданин на столицата. Водещи западняшки медии се редят на опашка за интервюта с нея. 

 Защо ли? 

Защото Дара е нов продукт за влияние. Рок динозаврите измряха. Мнозина се окарикатуриха. Такива идоли като Дженифър Лопес се изтъркаха. Провокациите на Мадона отдавна са демоде.Че и досадни. Време е за първична енергия. За идол от тъмните Балкани. Млада кръв за инжектиране във вените на либерастката  Европа. 

Виждали ли сте Сорос или сина му? Или оня Шваб? Или Нетаняху?Или перчема на Тръмп?...Предизвикват спазми. Урсулите-присмех...

Някой трябва да въодушеви тълпите на умираща Европа.

Толкова ли са важни някакви фенове,някакви наркомани,някакви джендъри? Хич не са важни.Никой нормален не го е еня за тях. Но вдигат шум.Те са инструмент за политическо въздействие. Те са средство за канализиране на власт.За насочване на финансови потоци. Те са хранителната среда на миграцията. Подмяната на населението увековечава властта на либерастията.

Малка България може да даде глътка въздух на губещия световното си влияние Запад. Западняците не успяха да глътнат Русия,нито Китай,нито Иран,нито Индия,...Ала България може да  се усвои. Военни бази,еврозона,фабрики за лъжи,наречени телевизии...И хоп "Бангаранга" за десерт.Световна мода ,може би?!!Модата е геополитика. Чуждата мода води до отродяване. Затова налагат продукта Дара. 

Тя е талантлива.Харизматична. Може би не разбира как я употребяват партийно-политически.Геополитически. Тя вероятно не осъзнава,че пее в хор с ционистите. Тя не протестира срещу избиването на деца в Газа,в Иран,в Ливан..А я пробутват  за бунтарка. Пропагандата я пробутва. Стилистиката й била бунтарска. Енергията й била революционна...

Исусе Христе !

Как е възможно властта на ЕС,властта в България да чества и приветства,че и да финансира чрез реклами на хранителни вериги,чужди хранителни вериги, един бунтар?!

Истинският бунтар е заплаха за властта.Него не го честват.Не го обгрижват.Него го бият.Убиват...

Ама "Евровизия" в София щяла да докара милион фенове тук. Щели да  се  дрогират на воля.Щяло да има повръщане на корем..А що онождане щяло да падне. .Бизнесът щял да процъфтява.Реклама.Престиж...

На фона на гробовната еврозона.На фона на липсата на суверинитет.На фона на забраната за Референдуми.На фона на подготовката за война с Русия. ..

Иначе поклон пред харизмата на Дара.С партийно поръчение нейния успех не се постига. 

Жалко,че е програмирана за продукт за партийно-политическа употреба. 

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot.com 

t.me/milenmilushev 

неделя, 17 май 2026 г.

Честито на Дара,на "Бангаранга"не става

 Честито на Дара, но песента й "Бангаранга",спечелила "Евровизия", не става,защото не е на български. Звучи като "раята се подмазва на султана". Все едно през турското робство някой еничарин да спечели конкурс за песен на турски. Хич не е величествено.

Честито на Дара, но песента й "Бангаранга",спечелила "Евровизия", не става , защото конкурсът е политически. Състезанието е за унификация,за заличаване на националните култури чрез глобалистичен бульон за масово зомбиране. Текстът на парчето  е наркоманска ерупция.Нещо от рода на "напивам се,дрогирам се, свободен съм да ви тегля една майна...".И разбира се, танцувален ритъм,експлозивен до транс...

Честито на Дара, но песента й "Бангаранга",спечелила "Евровизия", не става.Не е бунтарска. Слагаческа е. Слага се на колониалния господар от Запад. Ако беше на български,на фарси,на руски,на китайски, на венецуелси диалект,щеше да звучи  бунтарски. Зов за свобода. Сега звучи като :"Слава на Урсулите". 

Честито на Дара, но песента й "Бангаранга",спечелила "Евровизия", не става. Няма морален авторитет. Подгласник на Дара в това политическо позорище е представител на Израел. Страна,символ на държавния тероризъм, геноцида и човеконенавистничеството. Да пееш с тия е като да озвучаваш концентрационен лагер по време на масови екзекуции. В Газа,в Ливан и в Иран са екзекуциите,ако на знаеш,Дара. Екзекуции на деца...

Честито на Дара,но песента й "Бангаранга",спечелила "Евровизия", не става, защото изпълнителката е политически нагласен продукт. Цяла година преди конкурса,че и повече, Дара я пробутваха и финансирха като рекламно лице на западняшки хранителни вериги. Същите тези вериги ,които убиват българския производител,за да налагат стока второ качество от Полша и Италия на тройни цени. Питайте земеделския производител Кунчев, принуден да изкорени над 300 декара български ябълки, как става тоя номер. На Дара плащаха скъпо и прескъпо да рекламира тези вериги заедно с рекламното лице на хазарта Христо Стоичков. На кои други млади български изпълнители предлагат подобни рекламни договори? 

Дара  е политически нагласена.Както е награсен и оня набеден писател Господинов ,Букъра.  

Награди за политически слугинаж. Награди за  пропагандна проституция. Тия утвърждават колониалната власт.Те са придворни.

Шутовете на Урсулите.

Честито на Дара,но песента й "Бангаранга" спечелила "Евровизия", не става. Има ритъм, ала няма национален смисъл. Носи пари и слава,ала няма родина. Признание за талант е,но няма достойнство. 

Спомнете си Елица и Стубджи .Те не бяха първи, ала останаха в историята като национални  победители ...

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilyshev.blogspot.com

t.me/milenmilushev 





понеделник, 4 май 2026 г.

Радев да свали укаинското знаме

 Украинската наглост на българска земя да се тормозят местните с претенции, клевети и демонстративно неспазване на закони и норми е функция на еврейщината. Това самосъзнание,олицетворявано от Зеленски , прокламира:"Аз съм избран, нещо повече съм,длъжен си да ми се подчиняваш, ти си подчовек без права и воля,каквото ти кажат от Брюксел и Киев,ще изпълняваш..." 

Общо взето, подобно мислене култивира кликата на Зеленски в изявите си по цял свят. Навсякъде обикаля да прокламира войната си. Да изисква оръжия,пари и да прави фронт за световна война с Русия. Сега и в Армения се изтъркаля на среща с евроидиоти, да бунят и тази страна за конфликт с Руската федерация. 

 Това поведение копират украинците като тези във Варна,които бяха заграбили едни имоти,не се подчиняваха на полицията, та се наложи "Възраждане "да се намеси да въдвори някакъв ред. 

Подобна е историята с тая украинка във Варна,която стръвно обвинява някаква клета касиерка,че не й дала билет по желание някакво. Без доказателства. Чиста злоба.Просто виждаме как една нагла украинка с помощта на соросоидна фондация дискриминира една българка по етнически признак. Ще я разследват,ще мачкат касиерката за назидание на всички българи,които не страдат от психичното отклонение русофобия. 

Погледнете споразумението на служебното правителство на Гюров със Зеленски. Там наклонението е повелително.Изискващо.България се задължава,длъжна е, трябва да прави, трябва да изпълнява...Все такива клаузи...

Тотално подчинено поведение ,което се вменява на цяла една държава.На цял един народ. Естествено,че украинските бежанци тук несъзнателно почват да се чувстват господарски. Изискващо.Възлагащо.

Ако този позор всяко едно българско правителство да бие поклонническо чело пред  килимчето на Зеленски, не бъде преустановен , ще се стигне до законова регламентация на цялата българска популация като подчовешка.Може да преувеличавам,ала тенденцията е видима.

, Пак във Варна някаква балтийка от Латвия клала 4 българи. Изобщо не съм убеден,че това е пиянска история. По-скоро и тая наказва българите,че все още зоват руснаците братушки. Психичното отклонение русофобия е заразно. Че и инвазивно...

Радев,ако е мъж и българин на дело, трябва да намери начин да свали украинското знаме от кметството в София. 

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot.com 

t.me/milenmilushev 


неделя, 26 април 2026 г.

Тръмп оцеля!Защо ли?...

 Не е християнско,но буди съжаление,че последният атентатор срещу Тръмп не  постигна целта си. За пореден път оцеля Чудовище. Ала това не е най-голямата болка . Най-мръснишка е реакцията на западняшките подчудовища. Урсула фон дер Лайен заяви,че насилието нямало място в политиката. !?

Ти да видиш!!!

С подобна морална уродливост реагираха Сатаната Нетаняху и останалите евроатлантически Антихристи-Мерц,Мелани и сие...

А къде бяхте бе, изроди ,когато американците и ционистите по заповед на Тръмп и Нетаняху избиваха деца в Иран,Газа,Ливан? Избиваха журналисти...Избиваха служители на ООН.Сред които и българина кап.Маринов..

 Как реагирахте тогава? 

 Цивилни,беззащитни,незастрашаващи  никого жертви на западняшкия расизъм? Защо тогава не реагирахте с подобна дидактика срещу политическото насилие?

Напротив. Чудовищата Тръмп и Нетаняху се хвалят,че  са убили религиозния водач Хомейни заедно със семейството му-жени, деца...Това престъпление какво е?Ненасилническо?!Хуманитарно?!

Западняшка измет!

Ще ми лицемерничат по традиция с убеждението,че аудиторията е сто  процента олигофренска...!?

Истината е,че тия морални отпадъци като Лайен,Мерц и сие са точно толкова разочаровани,че Тръмп оцеля след последния опит за покушение,колкото и самият атентатор.И Лайен,и Мерц са политически смачкани и унижени от Тръмп. Той ги презира и наритва ежедневно.Разбира се,правилно ги мачка,но не достатъчно. И Лайен, и Мерц са глисти от  стомашно-чревния  тракт на Демократическата партия в САЩ-  кръвния враг на Тръмп. 

Няма да се изненадам,ако последният опит за покушение срещу Тръмп е инспириран от ЕС. Косвено.С внушения. С обещания. Както действа украинската клика на територията на Русия. Манипулират някакви идиоти с празни  обещания за евробъдеще да посягат самоубийствено на "врага". 

Естествено, не може да се отхвърли и версията,че последният осуетен атентат срещу Тръмп е режисиран от неговите служби. За повдигане на рейтинга. Популярността на американския президент в САЩ е под 40 процента. С провала на агресията му в Иран процентите одобрение спадат  главоломно. Отчаяна стъпка е,но един атентат може да стабилизира пропадането му. 

Каквото и да в, жалко,че Чудовището оцеля.

Не е много християнско,ама е доста общочовешко...

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot.com

t.me/milenmilushev