събота, 20 юни 2026 г.

И ФИФА покрай Зеленски изкрейзи

 Зеленски изкрейзи покрай целия Запад. Сам си постави психодиагноза със заплахата към съседа си Беларус , че  му дава срок да спре да сътрудничи на Русия!? Същата тая Русия,която е съюзна държава на същия този Беларус!? Същият този Зеленски,който неуморно се бори да вкара целия свят в своята война срещу Путин!?Изисква приятелите на Путин да не го подкрепят!?

Същият този Зеленски, който заплаши и България с последици заради отказа ни да му  подаряваме военно оборудване.

Същият този Зеленски,на когото Полша му отне най-високото си държавно отличие- "Белия орел" ,заради официалното фашизиране на Украйна. Днешната Украйна, , възвеличаваща в героизъм колаборацията с нацистка Германия на доброволци за етническо прочистване през Втората световна война  ,избили стотици хиляди поляци.!?

Мисля, че започна политическото тричене на клинично неуравновесения Зеленски. Помня,че той заплашваше и Сърбия.И Унгария...Държи се като световен дерибей, въпреки , че проси помощи за собственото си дерибейство. По фамозен начин досега успяваше, ала собствените му спонсори почнаха да му опъват ушите. И въпреки това не озаптяват  лудостта си.

ЕС щял да му осигури 20 милиона дрона да удря руснаците в дълбочина. И какъв ще е резултатът? От Украйна няма са остане и помен. 

Кой го е еня?

Зеленски играе ва банк благодарение на мекушавостта и нерешителността на Путин. Това обаче няма как да продължи безкрай. Руското общество е нагорещено до експлоадиране срещу войнолюбивия ЕС на Зеленски. Отдавна европолитиката е ирационална. Стана и психопатична. Това газира Зеленски в тежки психоотклонения.Тоя се разпорежда га че е демиург на целия свят. Стана неудобен. Почти е стъпил на бесилото. Путин обаче го крепи със своята милозливост. И това не е нормално. 

Целият свят се ненормализира. На световното по футбол дават червен картон на футболист за това,че си закрил устата с ръка?! Било расизъм!? Боже,такъв терор над нормалнистта не е имало и по времето на Инквизицията. 

Не съм изненадан,че Зеленски е луд. Изненадан съм,че и ФИФА е луднала!? Дават ли си сметка тия ненормалници,че така толерират масовите изнасилвания от  мигранти,засега запазена марка само в Англия? Всеки който се защитава от насилие може да бъде обвинен в расизъм и да бъде  осъден без съд да е  жертва!?

Зеленски само потвърждава правилото- светът тотално изкрейзи...

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot. com

t.me/milenmilushev 

четвъртък, 18 юни 2026 г.

Европейският Близък Изток

 Истината е,че Радев за пореден  път прояви политическо мъжество. Отказът му да гласува    евросанкции срещу руския патриарх Кирил е манифестация  на достойнство. На здрав разум. Това са качества абсолютно непознати за Еврокомисията.  Българският премиер нанесе и много тежък идеологически удар на Урсулите. "Ние сме от едно православно семейство с народа на Русия"- каза той . И добави,че ще наложи вето на санкции,които увреждат българският интерес!?

Олеле....

Ужасът на Урсулите от проява на достойнство и здрав разум е дреболии пред кошмара от  националното свободолюбие!?

Радев е на прав път. Докъде ще стигне парадоксално зависи и от Путин. Ако руският лидер продължава със своята мекушавост и слабохарактерност , войната на Запада срещу Русия на територията на Украйна ще ескалира. Проточването й вече четири години не е в интерес на мира. В интерес на мира е бързият нокаут. Пълната капитулация на режима на Зеленски. Всичко друго е превръщането на Европа в подобие на  Близкия Изток. Войни,терор,разруха. 

Украйна и Молдова започват преговорен процес за присъединяване към ЕС. Европейският съюз се превръща във военен съюз, който се присъединява към война.! 

Не вярвам либералът Путин да се поучи от Иран на твърдост. Тъпо и упорито продължава да говори за  западни партньори и колеги. А същите тези назовавани от него "партньори и колеги" искат да го бесят на трибунал. !?

Мир ще има,ако причина за война няма или ако  войната е непоносимо вредна за този,който я води. Видяхме го в Иран.САЩ са многократно по-силни, ала блокирането на Ормузкия проток от персите спъна  американо-израелската мощ. 

Само бързата тотална победа на Русия ще може да спъне войната в Европа.Всичко друго е Близък Изток в Европа. Съдбата на Радев зависи и от това. Урсулите ще го разкостят,ако тяхната война продължи ...Мирът чрез ликвидирането на причината за войната в Украйна е шанс за възраждане на суверенна Европа чрез взаимоизгодно сътрудничество и с Русия. Реиндустриализация  е ключовата дума.

В момента Европа е заден двор на англосаксите , тотално зависима енергийно,военно, политически, с културно-демографска атрофия на хилядолетната си цивилизация. Родее се с Близкия Изток по всички показатели.Дори го надминава по деградация с ЛГБТ изврашенията, Зелената лудост и убийствената миграция...


Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot.com

t.me/milenmilushev