Зеленски изкрейзи покрай целия Запад. Сам си постави психодиагноза със заплахата към съседа си Беларус , че му дава срок да спре да сътрудничи на Русия!? Същата тая Русия,която е съюзна държава на същия този Беларус!? Същият този Зеленски,който неуморно се бори да вкара целия свят в своята война срещу Путин!?Изисква приятелите на Путин да не го подкрепят!?
Същият този Зеленски, който заплаши и България с последици заради отказа ни да му подаряваме военно оборудване.
Същият този Зеленски,на когото Полша му отне най-високото си държавно отличие- "Белия орел" ,заради официалното фашизиране на Украйна. Днешната Украйна, , възвеличаваща в героизъм колаборацията с нацистка Германия на доброволци за етническо прочистване през Втората световна война ,избили стотици хиляди поляци.!?
Мисля, че започна политическото тричене на клинично неуравновесения Зеленски. Помня,че той заплашваше и Сърбия.И Унгария...Държи се като световен дерибей, въпреки , че проси помощи за собственото си дерибейство. По фамозен начин досега успяваше, ала собствените му спонсори почнаха да му опъват ушите. И въпреки това не озаптяват лудостта си.
ЕС щял да му осигури 20 милиона дрона да удря руснаците в дълбочина. И какъв ще е резултатът? От Украйна няма са остане и помен.
Кой го е еня?
Зеленски играе ва банк благодарение на мекушавостта и нерешителността на Путин. Това обаче няма как да продължи безкрай. Руското общество е нагорещено до експлоадиране срещу войнолюбивия ЕС на Зеленски. Отдавна европолитиката е ирационална. Стана и психопатична. Това газира Зеленски в тежки психоотклонения.Тоя се разпорежда га че е демиург на целия свят. Стана неудобен. Почти е стъпил на бесилото. Путин обаче го крепи със своята милозливост. И това не е нормално.
Целият свят се ненормализира. На световното по футбол дават червен картон на футболист за това,че си закрил устата с ръка?! Било расизъм!? Боже,такъв терор над нормалнистта не е имало и по времето на Инквизицията.
Не съм изненадан,че Зеленски е луд. Изненадан съм,че и ФИФА е луднала!? Дават ли си сметка тия ненормалници,че така толерират масовите изнасилвания от мигранти,засега запазена марка само в Англия? Всеки който се защитава от насилие може да бъде обвинен в расизъм и да бъде осъден без съд да е жертва!?
Зеленски само потвърждава правилото- светът тотално изкрейзи...
Милен Милушев
Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ
milenmilushev.blogspot. com
t.me/milenmilushev