Я стига-петдесетина жълтопаветни планктонници изпълзяха да протестират срещу правителството на Радев. !? Бюджетът не им харесвал, стопирането на евросанкциите срещу руския патриарх не им се угаждало...
Глупости!
Здравият разум е непоклатим.Радев е по-малкото зло от ППДБ и от Герб. Много е лош,но в сравнение с тия е къде-къде по-търпим...Разбира се,пипа нерешително,пробва, изглежда хаотичен,незнаещ какво върши, но алтернативата ППДБ и Герб са драстично по-несъстоятелни.
Да,Радев е за критика. Налага се да бъде твърд, да действа решително . Има мнозинство, има възможност да се съобрази с волята на народа. На това трябва да стъпи. Не му е необходимо одобрението на жълтопаветния планктон. Дори да се провали, правилното е Радев да се провали от себе си, не от чужди влияния.
По-малкото зло е. Компромис е. Ала това е реалността тук и сега. Ако има акъл, да се вслушва понякога във Ваня Григорова, във "Възраждане".Ако ли не, да се надупва на Урсулите. Няма да му простят наченките на опит за независимост. Ще го изкормят. Съпротивлява ли се, има шанс да оцелее.50 на 50..
Протести...Точно сега...
Глупости...
Всъщност и аз протестирам.Но срещу нерешителността на Радев. Удари по масата в Брюксел,български премиере.! .Блокирай всички санкции срещу Русия. Заеми сто процента пробългарска позиция. Сритай Урсулите. Бъди бг юнак.Не евро помияр ..
Милен Милушев
Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ
milenmilushev.blogspot.com
t.me/milenmilushev
Няма коментари:
Публикуване на коментар