събота, 20 юни 2026 г.

И ФИФА покрай Зеленски изкрейзи

 Зеленски изкрейзи покрай целия Запад. Сам си постави психодиагноза със заплахата към съседа си Беларус , че  му дава срок да спре да сътрудничи на Русия!? Същата тая Русия,която е съюзна държава на същия този Беларус!? Същият този Зеленски,който неуморно се бори да вкара целия свят в своята война срещу Путин!?Изисква приятелите на Путин да не го подкрепят!?

Същият този Зеленски, който заплаши и България с последици заради отказа ни да му  подаряваме военно оборудване.

Същият този Зеленски,на когото Полша му отне най-високото си държавно отличие- "Белия орел" ,заради официалното фашизиране на Украйна. Днешната Украйна, , възвеличаваща в героизъм колаборацията с нацистка Германия на доброволци за етническо прочистване през Втората световна война  ,избили стотици хиляди поляци.!?

Мисля, че започна политическото тричене на клинично неуравновесения Зеленски. Помня,че той заплашваше и Сърбия.И Унгария...Държи се като световен дерибей, въпреки , че проси помощи за собственото си дерибейство. По фамозен начин досега успяваше, ала собствените му спонсори почнаха да му опъват ушите. И въпреки това не озаптяват  лудостта си.

ЕС щял да му осигури 20 милиона дрона да удря руснаците в дълбочина. И какъв ще е резултатът? От Украйна няма са остане и помен. 

Кой го е еня?

Зеленски играе ва банк благодарение на мекушавостта и нерешителността на Путин. Това обаче няма как да продължи безкрай. Руското общество е нагорещено до експлоадиране срещу войнолюбивия ЕС на Зеленски. Отдавна европолитиката е ирационална. Стана и психопатична. Това газира Зеленски в тежки психоотклонения.Тоя се разпорежда га че е демиург на целия свят. Стана неудобен. Почти е стъпил на бесилото. Путин обаче го крепи със своята милозливост. И това не е нормално. 

Целият свят се ненормализира. На световното по футбол дават червен картон на футболист за това,че си закрил устата с ръка?! Било расизъм!? Боже,такъв терор над нормалнистта не е имало и по времето на Инквизицията. 

Не съм изненадан,че Зеленски е луд. Изненадан съм,че и ФИФА е луднала!? Дават ли си сметка тия ненормалници,че така толерират масовите изнасилвания от  мигранти,засега запазена марка само в Англия? Всеки който се защитава от насилие може да бъде обвинен в расизъм и да бъде  осъден без съд да е  жертва!?

Зеленски само потвърждава правилото- светът тотално изкрейзи...

Милен Милушев 

Движение БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ 

milenmilushev.blogspot. com

t.me/milenmilushev 

Няма коментари:

Публикуване на коментар